Nie docenią cię, choćbyś wypruł flaki swe i nie widzą, że iskierka w tobie jest

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Nowa strona internetowa

czwartek, 19 lutego 2015 14:25

Witamy wszystkich na stronie takiej samej jak żadna. Została ona przygotowana z myślą o Was, sympatykach-entuzjastach-fanach cienkiej, pomarszczonej kiełbasy. Celem było stworzenie coś ekstra poza tradycyjną stroną, miejsca, gdzie możecie poznać nas bliżej i dowiedzieć się więcej.

Co nowego?

W dziale ?Prywata? poznacie każdego człona kiełbasy, jest to dział tworzony i prowadzony przez każdego z nas, będzie się rozrastał, jeśli będziecie nim zainteresowani.

W dziale ?Komentarze Zenka? Kabanos od kuchni, znajdziecie pierwsze, komputerowe demo znanych Wam kawałków i spojlery dotyczące tekstów (czytać na własną odpowiedzialność) ;)

W dziale ?Pytania i odpowiedzi? pojawiły się zagadnienia najczęściej nam towarzyszące ? zanim zapytasz, sprawdź ten dział.

W dziale ?Kumpelski news? będziemy informować o poczynaniach zaprzyjaźnionych z nami kapel, a także pojawiać się będą inne newsy dotyczące działalności pozakabanosowej członków naszego zespołu.

Dział ?Fan art? to miejsce dla Waszych tworów zainspirowanych Kabanosem.

Jeśli szukacie tekstów lub tabulatur, znajdziecie je w dziale ?Muzyka?, po kliknięciu w dany album.

Reszta działów jest znana z poprzedniej strony, ale została odświeżona, nowe galerie foto, nowa pełna, chronologiczna biografia, powynajdowane ciekawe klipy z YouTube?a, wywiady, recenzje i przejrzysta trasa koncertowa. Wszystko w nowej, świeżej odsłonie, dzięki Maćkowi Zielińskiemu, który stronę stworzył.

Zapraszamy do eksploracji!

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: