Ważne co masz w środku, nie jak wychodzisz na zdjęciach

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Weekend no.7 - Bielsko, Kraków i Stalowa Wola

środa, 15 kwietnia 2015 14:31

Za nami weekend, który upłynął pod znakiem kapitalnego nagłośnienia i doborowego towarzystwa. Jedyny weekend z warszawskim Scarlet Skies na trasie i już tęsknimy.

Chłopaki pozostają profesjonalistami nie tylko na scenie, ale także poza nią. Serdeczni, pozytywnie nastawieni, no i pomagali nosić sprzęt :) Wartym odnotowania jest również fakt, iż totalnie ograli Zenka w Dobble, który okazał się być w tę grę totalnym debilem ;) Było mocno i głośno. W Bielsku, mieście Lej Mi Pół, publika jak zwykle dopisała. Poli, właściciel lokalu atakował nas wiśniówką od wejścia, kierowane do niego sformułowania typu "lej mi wcale" nie przynosiły efektu. Pamiątkowe zdjęcie z publicznością oczywiście nie wyszło, ale na liczne prośby fanów, oto one:

Kraków to mieścina, z którą łączy nas wiele, m.in. nasz menadżer Krzysztof "Krakowianka" Korzeniowski. W Kwadracie graliśmy już dwa razy, ale po raz pierwszy na własnym koncercie. Odżyły wspomnienia z występem z KNŻ, kiedy na backstage'u trzaskaliśmy sobie foty z Litzą i Kazikiem, ech piękne wspomnienia. Tym razem wychodziliśmy już do całkowicie naszej publiczności i Kraków dał ostro do pieca. Świetny koncert, wspaniała publika.

W iście rock and rollowym stylu Mirek Łopata dokonał demolki stolika na zapleczu.]

Każdy z członków otrzymał w Krakowie, w prezencie figurki, są prześliczne, dziękujemy, oto one:

Otrzymaliśmy również w Krakowie z rąk Michała Klimczyka, autora klipu do "Klocków", szkice, które posłużyły do powstania tego dzieła. Prawdopodobnie kiedyś zlicytujemy je na potrzeby WOŚP ;)

W Stalowej Woli zagraliśmy w klubie, w którym jeszcze nas nie było. Bardzo nam się podobało miejsce, udało się uzbierać 100 fanów i rozkręcić piekiełko pod sceną. Był to szczególny koncert, bo tego dnia nasz perkusista Witalis Witasroka obchodził urodziny. Razem z publiką odśpiewaliśmy dla niego 100 lat.

Już szykujemy się na kolejny weekend na trasie. W sobotę zagramy w Warszawie na Rock na Zielono całą płytę "Dramat Współczesny". Zagrają oprócz kiełbasy:

Dive, Killing Silence, Night Mistress i Wild Pig

Szczegóły w dziale "koncerty".
 

 

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: