Tu nie chodzi o to, że musisz być najładniejsza, zostaw to tym pustym pindom jesteś najpiękniejsza

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Ósmy weekend, Skarżysko-Kamienna i Warszawa

czwartek, 23 kwietnia 2015 12:14

Skarżysko-Kamienna to mieścina, którą odwiedzamy na trasach na przemian z Radomiem, położonym nieopodal. Klub Semafor to bardzo klimatyczne i zasłużone koncertowo miejsce, ostatnim razem graliśmy tam ze Scarlet Skies, którym bardzo spodobała się tamtejsza żywiołowa publika. Tym razem rozgrzewał krakowski zespół Opcji Jest Wiele i wykonał swoje zadanie na piątkę. Basista noszony na rękach niech będzie tego niezbitym dowodem. Publiki mniej było niż ostatnim razem (słyszy się, że metale ze Skarżyska powyjechały), ale za to jak zawsze, była to publiczność równie szalona i rwąca się do pogo jak zawsze.

Kolejny koncert był poza trasowy. Występ na Rock Na Zielono to hołd w kierunku Zielonego i oddanie pamięci jego zmarłej żony, a także ukłon w kierunku naszego kolegi Jimiego, Zielińskiego a jakże, gitarzysty z Plan. Na tymże wyjątkowym koncercie wystąpiliśmy na jednej scenie ponownie z Night Mistress i Killing Silence (dawne czasy, kiedy razem graliśmy) oraz Dive \m/) i Wild Pig. Niestety po koncercie w Skarżysku rozchorował się Zenek. Na próbie dźwięku w Warszawie zastępował go Krzysztof Kupatasa Korzeniowski, który z komórki śpiewał "Czary-mary" ;)]

Zenek przybył na sam koncert i dał z siebie wszystko, czyli nic. Przybyła wierna publika kabanosowa, twarze które bardzo dobrze znamy z koncertów i oni mimo późnej godziny zostali do samego końca odgrywania "Dramatu Współczesnego", jedyna taka okazja, aby usłyszeć w całości na żywo całą naszą dramatyczną płytę.

Niedzielny koncert w Łomży został przeniesiony na 15 maja, Zenek u którego padło podejrzenie grypy żołądkowej całe szczęście w poniedziałek doszedł już do siebie. Przed nami ostatni weekend dramatycznej trasy - Gorzów Wlkp., Szczecin i Piła. Szczegóły w dziale 'koncerty', ale będzie jazda. 

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: