Czy powstrzymasz kartofla?

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Kabanos zaprasza na koncert do Stodoły

czwartek, 15 października 2015 19:42

Wielki koncert szykuje się w warszawskim klubie Stodoła, tak się akurat składa, że wystąpimy po raz pierwszy na deskach tego klubu i to na zakończenie balonowej trasy. Kabanos zagra ze Scarlet Skies i kapelą Mirka Łopaty - Absentią. Zapraszamy wszystkich - przygotowaliśmy dla Was specjalny okolicznościowy filmik z zaproszeniem, ale najpierw podziękowania za miniony weekend.

Wystąpiliśmy w Bydgoszczy, Szczecinie i Zielonej Górze. W Estradzie było tak gorąco, a publika tak zwariowana, że wyszliśmy wcześniej wywoływani gromkimi okrzykami i schodziliśmy bardzo późno, nawet Zenek nie chciał zostawiać publiczności i wykonał z Mirkiem na gitarze Jagodę, które nie pamiętał jak się gra, stąd przydała się pomoc Mirka Łopaty. Po koncercie w Bydgoszczy powstała na facebooku otwarta grupa o nazwie Stowarzyszenie Ludzi Pojebanych. Tak, było aż tak dobrze.

 

Szczecin, nasz kochany Szczecin przybył tłumnie, więcej ludzi niż na wiosnę, bardzo nas to uszczęśliwiło, bo już się bali w Słowianinie o frekwencję na naszych koncertach. Fantastyczna publika, fantastyczni ludzie. Poznaliśmy się z kapitalną kapelą Scylla, która świętowała wydanie swojej drugiej płyty.

 

Zielona Góra to wielka uprzejmość i gościnność Igora z 4 róże dla Lucienne. Były na backstage'u piwo i żelki, czegóż chcieć więcej. Publika wytworzyła taką atmosferę, że Zenek w tej saunie chyba nawet trochę schudł.

 

Dziękujemy za ten weekend zespołom, z którym wystąpiliśmy - Wodzie Ski Bla, Absentia i Scylla. Widzimy się na kolejnych. w ten weekend Gorzów Wlkp., Poznań i Włocławek. W sobotę o 13 będziemy również w poznańskim Empiku na spotkaniu z fanami - wszelkie szczegóły na naszej stronie i na www.facebook.com/kabanos1/events/


Dobra, lecę, bo zaraz premierowy odcinek American Horror Story na Foxie... a i macie tu ten filmik ze Stodoły ;)

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: