Na niebie chmurki, noszą białe mundurki

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Dzisiaj premiera nowego klipu

piątek, 29 kwietnia 2016 19:32

Dzisiaj wieczorem premiera klipu do utworu "Ballada o Zenku". Piosenka inspirowana prawdziwymi zdarzeniami, kiedy to Stach Makak Szarłacki w chorzowskiej Leśniczówce po raz pierwszy napił się z Zenkiem. Skutki były tego tragiczne i klip jest ostrzeżeniem przed stosowaniem tzw. alkoholu doustnie ;) Klip kręcony był na cienkiej, pomarszczonej trasie w chorzowskiej Leśniczówce (gdzieżby indziej) z samym Stachem Makakiem (a jakże mogło być inaczej). Klip będą mogły oglądać tylko i wyłącznie osoby, które mają 33 lata. Premiera klipu o godz. 22:30, możecie przeżywać ją nasłuchując w tej godzinie Antyradia (audycji Makaka) lub Radia Kampus (audycja Zenka).

 

Tymczasem kiełbasa ogłasza kolejne koncerty. Mamy ich dużo więcej, sprawdzajcie na bieżąco naszą zakładkę "koncerty", niestety Krzysztofor Korzeniowski podpisał pakt o niemówieniu nikomu i nie możemy Wam powiedzieć w jakich miejscach jeszcze gramy, dopóki organizator nie stwierdzi, że można to ogłosić i rozplącze język naszemu menadżerowi. Te daty, które są już w pełni oficjalne znajdziecie na naszej stronie.

 

Z innych newsów Lodzi urodziły się koty, a Zenkowi syn pierworodny, Stanisław Zenon. Pewnie o tym nie wiecie nawet, bo nie macie fejsbuka. Ech, a wiecie, że wygraliśmy płytę rocku Antyradia? :) Tak, "Balonowy Album" zdobył to zaszczytne miano dzięki głosom nie wiadomo kogo, bo wszyscy fani nasi mówią, że flaki dużo lepsze... No, ale ktoś tam musiał zagłosować.

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: