Był taki fiut, panem się zwał, rozkochał dziewczę, bo bzykać się chciał

UWAGA! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
"Informacje o plikach cookies".

Lodzia Pindol


Lodzia Pindol

lata działalności w Kabanosie: od 2004 roku
główne funkcje w zespole: gitarzysta rytmiczny, drugi wokal koncertowy, kompozytor, dyrektor ds. aranżacji, dyrektor ds. rozliczeń, dyrektor ds. noclegów
poza tym: grafik designer dwóch koszulek Kabanosa
urodzony: 10 grudnia 1983
miejsce urodzenia: Warszawa, POLAND
miejsce zamieszkania: Piaseczno, POLAND
orientacja seksualna: heteroseksualny
orientacja religijna: katolik
orientacja żywieniowa: mięsożerca
wykształcenie: wyższe (historia kultury)
facebook: nie posiada konta, ale rozważa założyć ze względu na liczne prośby fanów
żonaty: tak
kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dowodu RP: Arkadiusz Grochowski

 

Lodzia Pindol rozpoczął swoją przygodę z muzykowaniem od gitary klasycznej, którą jego tata kupił z myślą, że będzie na niej grał starszy brat Lodzi. Niestety brat nie był zainteresowany prezentem, zaś Lodzia chwycił za gitarę i pierwszym utworem jaki nauczył się grać było ?Jestem z miasta? Elektrycznych Gitar. Jeszcze w podstawówce założył z kolegą z kasy zespół Satyra. Był to zespół dwuosobowy (jak Royal blood :) ), Lodzia grał na gitarze akustycznej i śpiewał, a kolega Marcin grał na perkusji. W zasadzie to grali głównie covery Elektrycznych Gitar, bo nic więcej nie umieli :) Jeszcze przed dołączeniem do Kabanosa, Lodzia miał krótki epizod z zespołem, który docelowo miał grać na weselach. Grupa rozpadła się po kilku wspólnych próbach, nie psując (na szczęście) nikomu imprezy weselnej. Lodzia z Zenkiem zna się od małego, bo to jego kolega z podwórka. Razem grali w piłkę i wymieniali się kasetami. W czasach liceum poznał również Leszka Pszenicę. To za namową Leszka właśnie, zaczął grać w Kabanosie. Lodzia ma pojęcie o muzyce i dobrze ?kuma? perkusję, chętnie sam zasiada za garami (Lodzi tata gra na perkusji). Posiada niesamowitą zdolność przekazywania w sposób zrozumiały dla perkusisty, jak ten ma zagrać. Potrafi też grać skomplikowane partie gitarowe i jednocześnie śpiewać. Jest samoukiem, słabo zna nuty, więc często fałszuje :) Jest również typem ?lidera?, ma dużo swojego ?widzimisię? ale się jakoś z Zenkiem kuma.

Patroni

 

FACEBOOK

Projekt strony:

Kontakt: